MåNDAG TISDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LöRDAG SöNDAG
11.00 - 12.00 MMA
Fortsättning
11.00 - 12.15
Peter Borge

Bas
12.15 - 13.30
Peter Borge
12.00 - 13.00 Friträning
Öppen matta
12.00 - 13.30
Ingen tränare
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 Kid-Do!17.00 - 18.00
Johan Olsson, Andreas Pettersson
18.00 - 19.00 MMA
Fortsättning
18.00 - 19.15
Johan Halldin

Bas
19.15 - 20.30
Jaime Palou
Submission Wrestling
Bas
18.00 - 19.15
Andreas Hörnqvist

Fortsättning
19.15 - 20.30
Andreas Hörnqvist
MMA
Bas
18.00 - 19.15
Johan Halldin

Fortsättning
19.15 - 20.30
Jaime Palou


Yoga20.30 - 21.30
Marina Mironenko
Submission Wrestling
Fortsättning
18.00 - 19.15
Andreas Hörnqvist

Bas
19.15 - 20.30
Olof Ribbegårdh
Submission Wrestling
Blandgrupp
18.00 - 19.15
Niklas Bolander
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
Klicka på ett pass för mer information

Måndag

Tisdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Lördag

Söndag

MåNDAG TISDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LöRDAG SöNDAG
11.00 - 12.00 MMA
Fortsättning
11.00 - 12.15
Peter Borge

Bas
12.15 - 13.30
Peter Borge
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 MMA
Fortsättning
18.00 - 19.15
Johan Halldin

Bas
19.15 - 20.30
Jaime Palou
MMA
Bas
18.00 - 19.15
Johan Halldin

Fortsättning
19.15 - 20.30
Jaime Palou
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
Klicka på ett pass för mer information

Måndag

Onsdag

Lördag

MåNDAG TISDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LöRDAG SöNDAG
18.00 - 19.00 Submission Wrestling
Bas
18.00 - 19.15
Andreas Hörnqvist

Fortsättning
19.15 - 20.30
Andreas Hörnqvist
Submission Wrestling
Fortsättning
18.00 - 19.15
Andreas Hörnqvist

Bas
19.15 - 20.30
Olof Ribbegårdh
Submission Wrestling
Blandgrupp
18.00 - 19.15
Niklas Bolander
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
Klicka på ett pass för mer information
MåNDAG TISDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LöRDAG SöNDAG
17.00 - 18.00 Kid-Do!17.00 - 18.00
Johan Olsson, Andreas Pettersson
Klicka på ett pass för mer information

Torsdag

MåNDAG TISDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LöRDAG SöNDAG
12.00 - 13.00 Friträning
Öppen matta
12.00 - 13.30
Ingen tränare
13.00 - 14.00
Klicka på ett pass för mer information

Söndag

MåNDAG TISDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LöRDAG SöNDAG
20.00 - 21.00 Yoga20.30 - 21.30
Marina Mironenko
21.00 - 22.00
Klicka på ett pass för mer information

Onsdag