Obs! Terminen startar 13 januari.

MåNDAG TISDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LöRDAG SöNDAG
07.00 - 08.00 Submission Wrestling
Sparring
07.00 - 08.00
Kevin Fernberg
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00 MMA
Fortsättning
11.00 - 12.15
Peter Borge

Bas
12.15 - 13.30
Nils Lindström
Brasiliansk Jiu-Jitsu (BJJ)
SW / BJJ Sparring
11.00 - 12.15
Michael S. F.
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00 Kid-Do!16.30 - 17.30
Kevin Fernberg, Johan Olsson, Johan Halldin


MMA
Fortsättning
17.30 - 18.45
Johan Halldin

Bas
18.45 - 20.00
Thomas Linderdahl
17.00 - 18.00 MMA
Bas
17.30 - 18.45
Johan Halldin

Fortsättning
18.45 - 20.00
Andreas Pettersson
18.00 - 19.00 Submission Wrestling
Fortsättning
18.00 - 19.15
Andreas Hörnqvist

Bas
19.15 - 20.30
Niklas Bolander
Submission Wrestling
Bas
18.00 - 19.15
Andreas Hörnqvist

Fortsättning
19.15 - 20.30
Andreas Hörnqvist
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00 Brasiliansk Jiu-Jitsu (BJJ)20.00 - 21.15
Michael S. F.
Brasiliansk Jiu-Jitsu (BJJ)20.00 - 21.15
Michael S. F.
21.00 - 22.00
Klicka på ett pass för mer information
MåNDAG TISDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LöRDAG SöNDAG
11.00 - 12.00 MMA
Fortsättning
11.00 - 12.15
Peter Borge

Bas
12.15 - 13.30
Nils Lindström
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 MMA
Bas
17.30 - 18.45
Johan Halldin

Fortsättning
18.45 - 20.00
Andreas Pettersson
MMA
Fortsättning
17.30 - 18.45
Johan Halldin

Bas
18.45 - 20.00
Thomas Linderdahl
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Klicka på ett pass för mer information

Tisdag

Torsdag

Lördag

MåNDAG TISDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LöRDAG SöNDAG
07.00 - 08.00 Submission Wrestling
Sparring
07.00 - 08.00
Kevin Fernberg
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 Submission Wrestling
Fortsättning
18.00 - 19.15
Andreas Hörnqvist

Bas
19.15 - 20.30
Niklas Bolander
Submission Wrestling
Bas
18.00 - 19.15
Andreas Hörnqvist

Fortsättning
19.15 - 20.30
Andreas Hörnqvist
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
Klicka på ett pass för mer information
MåNDAG TISDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LöRDAG SöNDAG
Klicka på ett pass för mer information
MåNDAG TISDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LöRDAG SöNDAG
16.00 - 17.00 Kid-Do!16.30 - 17.30
Kevin Fernberg, Johan Olsson, Johan Halldin
17.00 - 18.00
Klicka på ett pass för mer information

Torsdag

MåNDAG TISDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LöRDAG SöNDAG
11.00 - 12.00 Brasiliansk Jiu-Jitsu (BJJ)
SW / BJJ Sparring
11.00 - 12.15
Michael S. F.
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00 Brasiliansk Jiu-Jitsu (BJJ)20.00 - 21.15
Michael S. F.
Brasiliansk Jiu-Jitsu (BJJ)20.00 - 21.15
Michael S. F.
21.00 - 22.00
Klicka på ett pass för mer information