Obs! Terminen startar 13 januari.

MåNDAG TISDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LöRDAG SöNDAG
07.00 - 08.00 Submission Wrestling
Sparring
07.00 - 08.00
Kevin Fernberg
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00 MMA
Fortsättning
11.00 - 12.15
Peter Borge

Bas
12.15 - 13.30
Nils Lindström
Brasiliansk Jiu-Jitsu (BJJ)
SW / BJJ Sparring
11.00 - 12.15
Michael S. F.
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 MMA
Bas
17.30 - 18.45
Johan Halldin

Fortsättning
18.45 - 20.00
Andreas Pettersson
MMA
Fortsättning
17.30 - 18.45
Johan Halldin

Bas
18.45 - 20.00
Thomas Linderdahl
18.00 - 19.00 Submission Wrestling
Fortsättning
18.00 - 19.15
Andreas Hörnqvist

Bas
19.15 - 20.30
Niklas Bolander
Submission Wrestling
Bas
18.00 - 19.15
Andreas Hörnqvist

Fortsättning
19.15 - 20.30
Andreas Hörnqvist
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00 Brasiliansk Jiu-Jitsu (BJJ)20.00 - 21.15
Michael S. F.
Brasiliansk Jiu-Jitsu (BJJ)20.00 - 21.15
Michael S. F.
21.00 - 22.00
Klicka på ett pass för mer information
MåNDAG TISDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LöRDAG SöNDAG
11.00 - 12.00 MMA
Fortsättning
11.00 - 12.15
Peter Borge

Bas
12.15 - 13.30
Nils Lindström
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 MMA
Bas
17.30 - 18.45
Johan Halldin

Fortsättning
18.45 - 20.00
Andreas Pettersson
MMA
Fortsättning
17.30 - 18.45
Johan Halldin

Bas
18.45 - 20.00
Thomas Linderdahl
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Klicka på ett pass för mer information

Tisdag

Torsdag

Lördag

MåNDAG TISDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LöRDAG SöNDAG
07.00 - 08.00 Submission Wrestling
Sparring
07.00 - 08.00
Kevin Fernberg
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 Submission Wrestling
Fortsättning
18.00 - 19.15
Andreas Hörnqvist

Bas
19.15 - 20.30
Niklas Bolander
Submission Wrestling
Bas
18.00 - 19.15
Andreas Hörnqvist

Fortsättning
19.15 - 20.30
Andreas Hörnqvist
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
Klicka på ett pass för mer information
MåNDAG TISDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LöRDAG SöNDAG
Klicka på ett pass för mer information
MåNDAG TISDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LöRDAG SöNDAG
Klicka på ett pass för mer information
MåNDAG TISDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LöRDAG SöNDAG
11.00 - 12.00 Brasiliansk Jiu-Jitsu (BJJ)
SW / BJJ Sparring
11.00 - 12.15
Michael S. F.
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00 Brasiliansk Jiu-Jitsu (BJJ)20.00 - 21.15
Michael S. F.
Brasiliansk Jiu-Jitsu (BJJ)20.00 - 21.15
Michael S. F.
21.00 - 22.00
Klicka på ett pass för mer information